Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Pınar Alacalı Zayıflama Çayı Tarifleri

Pınar Alacalı Zayıflama Çayı Tarifleri

Pınar Alacalı zayıflamaya yardımcı olan bitkisel çay tarifini açıklıyor.. Pınar Alacalı' nın zayıflamak isteyenler için önerdiği tamamen bitkisel olan çay tarifi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemizi incelemenizi öneririz.

Bitki uzmanı Pınar Alacalı bitkisel Zayıflama çayı tarifinde bulundu. Bu çay elbette tek başına kilo vermek için yeterli değildir.Diyet gibi Zayıflama amaçlı yaptığınız faaliyetlere ek destek amacıyla bitkisel Zayıflama çayını kullanarak istediğiniz sonuçlara ulaşmanız mükündür.Hem sadece zayıflamayı sağlamayan sağlık üzerindede bir çok faydası bulunan bu bitkisel Zayıflama çayı ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Pınar Alacalı Bitkisel Zayıflama Çayı yapımı

Malzemeler:

Hepsinden 1′er tatlı kaşığı olacak ölçüde yeşil çay,Funda yaprağı,Biberiye ve Mate yaprağı eğer Kabızlık problemide yaşıyorsanız ilave olarak 2 yaprak Sinameki bitkiside ekleyebilirsiniz.

Hazırlanışı:

1 su bardağı kaynar vaziyette olan suya yukarıda sayılmış olan tüm malzemeleri ölçüsü dahilinde atın.Kaynar hale gelmeden karıştırın.Ardından süzerek günde 3 bardak sabah,akşam ve öğlen olmak üzere 1′er su bardağı içilir.15 gün müddetince Zayıflama çayının içilimine devam edilir.Ardından 15 gün ara verilir tekrar 15 gün daha içilmeye devam edilir.

NOT:
Tansiyon problemi yaşıyorsanız biberiyenin olumsuz etkileri yüzünden kullanmanız tavsiye edilmez.


pınar, alacalı, zayıflama, çayı, bitkisel çay, bitkisel çözüm, bitkisel zayıflama, çay tarifi

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.