Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
EN ÇOK OKUNAN MAKALELER
 • Uyku Bozukluğu Nedenleri
  Uykusuzluk Çoğu Durumda Doğal Tedavi Yöntemleri İle Başa Çıkılabilecek Bir Sorun Olsada Kişiye Göre Değişen Ciddi Bir Rahatsızlık Durumuda Meydana Gelmiş Olabilir. Eğer Herhangi Bir Tıbbi Sorun Bulunmuyorsa Sizlerle Paylaşacağımız Yöntemleri Deneyebilirsi
 • Uyku Hastalıkları
  Uyku Apnesinin Teşhisinden Sonra Hastanın Bir Kulak-burun-boğaz Uzmanının Kontrolünden Geçmesi Gerekmektedir. Konu İle İlgili Anatomik Bozukluklar Varsa Bunlar Düzeltilmelidir. Uyku Apnesinin Cerrahi Veya İlaçla Tedavisi Yoktur. Uyku Apnesinin En Etkili T
 • Uyku Bozukluğu Belirtileri
  Uykuya Dalma, Uykuyu Sürdürme Ve Sonlandırmaya İlişkin Sorunlar, Dinlendirici Olmayan Uyku, İnsomnia (uykusuzluk) Karşılığı Kabul Edilmektedir.
 • Uyku Bozukluğu
  Uyku Günlük Yaşamın Bir Sure İçin Sekteye Uğraması Ya Da Boşa Geçen Zaman Değildir. Zihinsel Ve Fiziksel Sağlığımızı Her Gün Yenilememiz İçin Önemli Olan Ve Yaşamımızın Üçte Birini Kapsayan Aktif Bir Dönemdir.
 • Uyku Bozukluğu Nedir
  Çoğumuz Her Zaman Olmasa Da, Bazı Durumlarda Uykusuz Kalırız. Evde Ya Da İşte Yaşanan Zorluklar, Hamilelik Dönemi, Yakın İlişkiler, Yaşanan Hastalıklar Ya Da Kayıplardan Dolayı Geceleri Uyuyamadığımız Olur.
 • Uyurgezerlik Belirtileri
  Uyurgezerlik, Kişinin Uyku Esnasında İstem Dışı Yatağından Doğrularak, Yataktan Çıkması, Yatağında Oturması Ve Evin İçinde Gezinmesi Olarak Tabir Edilmektedir. Uyurgezerlik Kişiden Kişiye Değişen Farklı Boyutlarda Görülebilir.
 • Uyku Bozukluğunun Nedenleri
  Yaşamın Üçte Biri Uykuda Geçiyor. Uyku, Yorulan Ve Yıpranan Sinir Sisteminin Bakıma Alındığı Bir Dinlenme Dönemi. Bu Süreç Boyunca, Gün İçinde Öğrenilenler Ayıklanıp Depolanıyor. Beyin Bir Sonraki Güne Hazırlanıyor.
 • Uyurgezerlik Nedenleri
  Uyurgezerlikteki Temel Özellik Uyku Sırasında Ortaya Çıkan Ve Yineleyici Nitelikteki Yatakta Doğrulmak, Yataktan Çıkmak Ve Ev İçinde Dolaşmak Gibi Davranışlarda Bulunulmasıdır. Uyurgezerlik Atağı Sırasında Kişi Kesinlikle Bu Durumun Farkında Değildir.
 • Uyurgezerlik Tedavisi
  06-12 Yaş Arası Çocuklarda Görülen Uyurgezerlik Uzmanlarca Hastalık Olarak Kabul Edilmiyor. Sorun Doğru Yatma Tekniğinin Tam Olarak Bilinmemesinden Kaynaklanıyor
 • Uyurgezerlik Nedir
  Uyurgezerlik, Uyku Halindeyken Yapılan Anlaşılmaz Hareketlerdir. Bireylerin Uyurken, Birden Kalkıp Normalde Uyanıkken Yaptıkları Hareketleri Yapmalarıdır. Yürümek, Yemek Yapmak, Enstrüman Çalmak Hatta Araba Kullanmak Gibi…
 • Uyurgezerlikte
  1 bardak kaynar suya, 2 gr taze bitki konur, 10 dk bekletilip içilir.
 • Uyur Gezerlikte
  1 bardak kaynar suya, 2 gr taze bitki konur, 10 dk bekletilip içilir.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.