Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Perfore Apandisit
  Bir perfore apandisit katkıda bulunabilir çeşitli faktörler vardır. Bazen bir gastrointestinal viral enfeksiyon, bu duruma yol açabilir. Daha yaygın bir tıkanıklık gibi dışkı ekte yayılmış ve iltihaplanmasına bakterilerin oluşmasına neden olabilir bir tıkanma oluşturabilirsiniz. ekte o yırtığı veya bir periappendiceal apse oluşabilir perforates noktaya kabarıyor durumunda. Bu genellikle enfeksiyon cebinde, o ekinde kaldırılabilir önce drene olması gerekir.

Bir perfore apandisit belirtileri değişebilir. Genellikle, ilk ağrı göbek ve yaymak sağ alt tarafına etrafında oluşabilir. Karın şiş ve ihale dokunmak olabilir. Ayrıca ateş, titreme, bulantı, kusma, ishal veya Kabızlık olabilir. Perfore ekinde bir kişide bu semptomlar ve daha kat üzerinde, kapanma noktasına olasılıkla gitmek şiddetli kötü olacak.

Önemli olan en kısa sürede, bir delikli ekinde kaldırmak çünkü bir şart peritonit oluşabilir olarak da bilinir. Bu tüm karın boşluğunun iltihabıdır ve bağırsak içeriği karın içine giren bir sonucu olarak gerçekleşir. hemen tedavi edilmezse, bu durum ölüme yol açabilir. Bu nedenle, tek bir seferde ekte daha önce kaldırılması için tıbbi yardım isteyin gerektiğini olası bir apandisit belirtileri yaşamaya rüptürleri. Bir fizik muayene, kan testleri ve tanısal görüntüleme testi genellikle doktor apandisit mevcut türü ve hasarın boyutunu karın için yapılması ayrıntılı bir perspektif vermek yapılacaktır.

Apandisit cerrahi en sık perfore apandisit tedavisinde kullanılır. Bu ekte kaldırılmasını içerir. Karın boşluğu da herhangi Dökülen içindekiler de temizlenecek. Ameliyat sonrasında Antibiyotik zaman geniş bir miktar tüm enfeksiyonun tüm karın kaldırılır sağlamak için reçete edilecektir. cerrahi daha kapsamlı olarak Tipik olarak, bir perfore apandisit ile bireysel biraz bireysel bir daha yavaş bir rüptüre ekinde olmadan geri alabilirsiniz.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.