Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktirici Sprey Zararlı Mı
Geciktirici Sprey Zararlı Mı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Geciktirici Sprey Zararlı Mı : Geciktirici sprey zararlımı
Geciktirici sprey zararlımı, nedir? Gecikme etkisi ile uzun Cinsel ilişkiyi kutlama zamanı. Geçmişten günümüze pek çok erkek Erken Boşalma problemi ile karşı karşıya kalmış ve bu cinsel problemlerinin tedavisi için pek çok yöntem denemişlerdir. Bu yöntemlerden en fazla tercih edileni çeşitli şifalı otlar ile tedavi yöntemi olmuş fakat bu tür yöntemler çoğu kez hastaların başını ağrıtmıştır.

Bilinçsiz bir şekilde tüketilen şifalı otlar pek çok kişide alerjik reaksiyon problemlerine sebep olan sağlık sorunlarını tetiklemiştir. Herhangi bir testten geçirilmeyen ve aktarlarda erken boşalma probleminde tedavi edici bitkiler adıyla satılan bu ürünler çoğu kez başarısız olmakta ve hastaların tedavi olabilme umudunu yitirmesine sebep olmaktadır. Erken boşalma problemi yaşayan erkekler partnerli ile cinsel aktivite gerçekleştirdiği sırada partneri tam olarak orgazm seviyesine ulaştıramamaktadır. Bunun neden kadının erkeğe oranlar daha uzun bir süre sonra orgazm seviyesine ulaşması neden olarak gösterilebilmektedir.

Kadının ihtiyacı olan orgazm süresine ulaşamadan boşalma aktivitesini gerçekleştiren erkek kendini bu tür cinsel birleşmeler konusunda yetersiz olarak görmektedir. Bu tür başarısız performanslar gerçekleştiren erkek kendini dış dünyaya kapatmakta ve gün geçtikçe yalnızlaşmaktadır. Erken boşalma problemi tüm dünyada erkeklerin en çok karşılaştığı sağlık problemlerinden biridir. Bu cinsel problem her sağlıklı erkeğin başına gelebilecek bir hastalıktır. Araştırmalara göre dünyada yaşayan her erkeğin en az bir erken boşalma problemi yaşadığı görülmüştür.

Geciktirici sprey ne demek

Erken boşalma problemi erkekler arasında dünyada en yaygın hastalık olarak devam etmektedir. Erken boşalma problemlerinin büyük bir kısmı psikolojik nedenler ile ortaya çıkmaktadır. İş stersi ve çevresel baskı gibi nedenler erkeği ruhsal açıdan stres altına sokmakta ve cinsel birleşme sırasında partneri ile uyum sorunu yaşamsına neden olmaktadır. İlişki sırasında başka şeyler düşünen erkek ilişki sırsında kaygılanmakta ve heyecanına yenik düşerek boşalma aktivitesini gerçekleştirmektedir. Kendine olan özgüveni tamamen kaybeden erkek bir süre sonra partneri ile kavga etmekte ve bunun sonucunda ayrılıklar yaşanmaktadır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Geciktirici

Sprey

Zararlı