Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Geciktirici Nasıl Kullanılır
Geciktirici Nasıl Kullanılır
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Geciktirici nasıl kullanılır, geciktirici kullanırken nelere dikkat edilmeli,geciktirici sprey ve krem nasıl kullanılır,geciktirici Cinsel ilişkiden ne kadr zaman önce kullanılır bilmek istiyorsanız aşağıdaki makalemize bir göz atmanızı öneririz.

Geciktirici nasıl kullanılır?


Geciktiricilerin kullanımı krem ve sprey olarak değişmektedir. Aradaki tek fark birinin sıkılması birinin ise krem olarak sürülür. Geciktirici ürünlerin tümü cinsel ilişkiden yaklaşık 5 yada 10 dakika önce uygulanması gerekir.

Geciktirici sprey penisin üzerine bir sıkımlık olarak uç alt kısmına sıkılır.Geciktirici spreyin sıkıldığı yer parmak ucuyla ovalanarak penisin derisine iyicene yedirilir.

Geciktirici kremler ise yine sprey gibi kullanılır fakat bunda ki fark krem olduğu için penisin uç kısmına parmak ucuylan sürülmesidir.

Geciktirici kullanımı

Geciktirici sprey, penisin sadece sünnetlik kısımına uygulanması gereken bir çeşit local anestezi yöntemidir. Bir çok müşterimiz ile yaşadığımız diyaloglar, piyasada faliyet gösteren bir çok firma ve çalışanının geciktirici spreyler nasıl kullanılır konusunda pek bir bilgileri olmadıklarını göstermektedir.

Gün içerisinde aldığımız onlarca telefonlardan bazılarında müşterilerimize tavsiye ettiğimiz geciktiricileri kullandıklarını fakat hiçbir etki göremediklerini söylemektedirler. 12 yıllık iş tecrübemiz bize bu ürünlerin %100 memnuniyet sunduğu kanısında olmamızı sağlamaktadır.

Nasıl olurda etkisinden %100 emin olduğumuz bir geciktirici işe yaramamıştır..?


Bunun sadece iki açıklaması olabilir, sayın ziyaretcimiz. Bunların birincisi ve en önemlisi aldığınız ürünün merdiven altı üretimi dediğimiz sahte ürün olması, diğer bir nedeni ise yanlış yönlendirmeye bağlı olarak, ürünün yanlış kullanılmasıdır. Müşterilerimize yardımcı olabilmek için, kullanım şekillerini sorduğumuzda aldığımız cevaplar, bizleri gerçekten şaşkınlık içerisinde bırakmaktadır.

Müşterimiz geciktirici spreyi penisin testisler ile birleştiği bölgeye alt ve üst taraftan sıkarak kullandığını belirtiyor. Bunu ürünü aldığı firmadaki telefonlara bakan bir kişinin tarif ettiğini, bu şekilde kullanmasına rağmen gerhangibir etki göremediğini söylüyor. Kusura bakılmasın ama bu şekilde kullanımda hiç bir etki görülemeyeceği tabiki bir gerçek.

Bunu bilmemek ayıp değil, buradaki ayıp bu ürünü satan bilinçsiz kişilerin Erken Boşalma sorunu olan kullanıcıları yanlış yönlendirmekten başka birşey değildir.

Geciktirici sprey nasıl kullanılır

Eğer ki erken boşalma hassasiyetiniz orta ve düşük seviyelerde ise sadece bir parfüm sıkımı penisin üst kısımında penisin sünnetlik bölgesine uygulamanız yeterli olacaktır.

İlk baştada belirttiğimiz gibi kişiden kişiye farklılık gösteren erken boşalma refleksi sürelerine göre, kendi ihtiyaçınızı belirlemek ve bu şekilde geciktirici sprey kullanımını gerçekleştirmek tamamen sizin elinizde, burada size tavsiye edeceğimiz en önemli konuyu tekrar etmek gerekirse, birincisi geciktirici spreylerin kullanımında, spreyin kesinlikle penisin ağız kısımına gelmemesini sağlamak, ikincisi ise geciktirici spreyin penisin baş ile sünnetlik kısmının birleştiği bölgeye uygulanmasıdır.

Geciktirici spreyler nasıl kullanılır ile alakalı tavsiyelerimizi ve bilgilerimiz bu faaliyet gösterdiğimiz sektörde 12 yıllık tecrübemize dayanarak yapmaktayız.

Önce insan sağlığı sloganı ile yola çıktığımız bu sektörde, % 100 müşteri memnuniyetine dayanan hizmet politikamız ile faaliyet gösteren firmamız satıştan önce bilgilendirmeye yönelik çalışmalarına sürekli devam edecektir.

İlerleyen günler ile birlikte erken boşalma ve erken boşalma sorunu ile alakalı tüm bilgileri sitemizde bulabileceksiniz.

Eğer doğru bilgiyi, doğru ellerden devam etmek istiyorsanız bizi çekinmeden arayabilir, doktorunuza sormakta çekindiğiniz konuları telefonda bize sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz..!

Unutmayın bir sorundan kaçarak kurtulamazsınız, kaçarak karşınıza tekrar çıkacak bu proplemi ertelemiş olacaksınız.

Çekinmeyin bizi arayın ve bilgilerimizden faydalanın, cinselliği televizyonlardan veya konuya vakıf olmayan insanlardan değil uzmanlarından çözümü arayın..!
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Arif Balcımerhabalr ben geciktirici almak istiyorum kaliteli orijinal etkili bir olsun. eczaneden çeşitli yerlerden sipariş veriyorum fakat hiç etkili olmuyor. kapsül sprey veya krem hiç farketmez. parasıda önemli değil iyi günler
  • Geciktirici

    Nasıl

    Kullanılır