Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
delay spray for man
delay spray for man
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Delay sprey ( Geciktirici sprey ) kullanımı, çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Öncelikle şunu belirtmeliyimki yanlış delay sprey kullanımı nda sağlığınızı çok fazla etkileyecek bir durum oluşmaz. Sadece kaş yapalım derken göz çıkartmış oluruz. Çünkü aşırı delay sprey kullanımı, penisinizin local anestezi yöntemiyle tamamen uyuşmasına neden olur ve fazla kullanımdan dolayıda, penisinizin tüm sinir uçları hiçbir şey hissetmez. Buda sizin o anki Cinsel aktivitenizden hiç bir zevk almamanıza neden olur.

Hatta bazı zamanlarda yanlış ve fazla delay sprey kullanımı (geciktirici) nda, peniste sinir uçları o kadar uyuşturulur ki penisin sertleşmesinde sorunlar yaşanabilir. Genel olarak delay sprey kullanımı çoğunlukla aynıdır, markalara göre sadece kullanım dozajı (miktarı) değişir. Bunun için delay sprey kullanımı 'nda satın almış olduğunuz delay spreyin özelliklerini iyi tanımanız gerekmektedir. Ancak her ne marka olursa olsun delay sprey kullanımı 'nda dikkat edilmesi gereken hususlar sırası ile şöyledir.

Delay Spray Kullanımı

* Delay sprey kullanımı, penisin kesinlikle ağız kısımına gelmeyecek şekilde tatbik edilmelidir. Penisin ağız kısımına gelen delay sprey ( geciktirici ) boşalma esnasında alacağınız zevkin azalmasına neden olur..!
* Delay sprey kullanımı, haftada en fazla 5 kez uygulanmalıdır. Fazla kullanımlar penisinizde tahrişe neden olabilir.
* Geciktirici spreyler penise en az 10 cm. mesafeden sıkılmalıdır. Çok yakın mesafeden kullanılan delay spreyler penisinizin sadece belirli bölgelerindeki sinirleri gereğinden fazla yatıştırır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

delay

spray

for

man